Event datum 7 mei, 2026

Breda Robotics XXL event 2026

Robotica en AI zijn allang geen verre toekomstmuziek meer. Tijdens het Breda Robotics XXL Event laat Breda Robotics zien hoe toegepaste technologie nu al wordt ingezet in sectoren als industrie, logistiek, agrifood en zorg.
Breda Robotics XXL event 2025

Datum en tijd

7 mei, 2026

11:00 - 19:00

Locatie

Breda Robotics, Slingerweg 7D, Breda

Op donderdag 7 mei is de bedrijfs- en studentendag. Die dag komen onder meer mkb-ondernemers, onderwijsinstellingen, studenten, bestuurders, politici en startups samen. Bezoekers krijgen praktische toepassingen, live demo’s, praktijkcases en inspirerende talks te zien. Ook is er ruimte om nieuwe samenwerkingen te verkennen en in contact te komen met innovatieve bedrijven, studenten, startups, scale-ups en andere partners.

Op zaterdag 9 mei is er een publieks- en familiedag, waarop jong en oud kunnen kennismaken met de wereld van robotica en AI. Voor meer informatie daarover, kijk hier.

Voor wie

De bedrijfs- en studentendag is interessant voor mkb-ondernemers, onderwijsinstellingen, studenten, startups, scale-ups, bestuurders en innovatiepartners.

Waarom deelnemen?

Het Breda Robotics XXL event is een dag om niet te missen. Je ziet wat robotica vandaag al mogelijk maakt, ontdekt kansen voor samenwerking, stages en innovatie, komt in contact met makers en toekomstige professionals en gaat naar huis met nieuwe ideeën om direct mee aan de slag te gaan.

Datum

Donderdag 7 mei 2026, van 11:00 – 19:00 uur

Locatie

Breda Robotics, Slingerweg 7D, Breda

Toegang

Gratis, aanmelden kan via deze link

Meer informatie

Alles over de sprekers en de verschillende programma-onderdelen vind je op de website van Breda Robotics.

Meld je aan!

Overige events

Event datum 28 september, 2026

Zoeken naar...