Circular Economy Night ’25 | neem deel aan onze workshop
Datum:
In de Week van de Circulaire Economie organiseert Breda Circulair met gemeente Breda, Rabobank Breda en REWIN weer een groot(s) en spraakmakend evenement: Circular Economy Night ‘25.
Het wordt weer een inspirerende editie, de moeite waard voor iedereen. Of je nu al hard aan de weg timmert in circulair ondernemen of je nog zoekt naar de beste manier om ermee te beginnen.
Datum en locatie
Wanneer: woensdag 19 maart 2025 | 18:00 – 23:00 uur
Waar: Breda University of Applied Science (BUas)
Wat kan je verwachten?
Deze, zonder twijfel weer inspirerende, editie van Circular Economy Night (CEN) staat volledig in het teken van het verduurzamen van bedrijfsprocessen. Ontdek hoe bijvoorbeeld herontwerpen en circulaire samenwerkingen jou en jouw organisatie kunnen helpen om impact te maken.
Naast een keynote door Guido Braam en muzikaal cabaret met Kiki Schippers is er veel ruimte voor de praktijk. Je maakt kennis met lokale en regionale ondernemers met hun circulaire producten.
Workshop REWIN
Een van de missies van ons team Circulair Ondernemen is het met/bij bedrijven identificeren en wegnemen van obstakels bij (meer) circulair ondernemen. Tijdens CEN ‘25 belichten we een aspect van hoe we dat doen.
In onze interactieve workshop krijg je op een verrassende manier inzicht in welke circulaire basisstrategieën er zijn, en hoe je erachter komt welke het beste past bij je huidige businessmodel. Of andersom: welke aanpassingen van het businessmodel nodig zijn om een van de circulaire basisstrategieën voor je te laten werken.
Na de workshop zijn we uiteraard beschikbaar om verder met je van gedachten te wisselen. Bijvoorbeeld ook over hoe je effectief samen kunt werken met kennisinstellingen of je gemeente.
We geven je met plezier antwoord op al je vragen. Dat wil je toch niet missen? Schrijf je vandaag nog in!
Reserveer snel je ticket via de knop hieronder.
